סיפורי הצלחה

לקוחות מספרים עלי…

מירב היקרה,
את נכס יקר ומיוחד.
בפעם הראשונה כשפגשתי אותך משהו בראש היבהב ואמר שאת האדם שיכול לעזור לי להתגבר על קושי משמעותי, שמפריע לי כבר שנים רבות.
וכן איתך התחלתי תהליך שבו גיליתי שאני תקועה אפשהו שם בעבר וזה עוצר וחוסם לי את המשך החיים ביום יום ואת ההתפתחות העיסקית . כבר בפגישה אחת הרגשתי שאני מתחילה להשתחרר מהתקיעות והתחלתי להתחבר לעצמי .
הגעתי אליך עם סוגיה לא פשוטה ורצון להרגיש אחרת ולצאת מהנקודה בא אני תקועה .
התחלתי איתך מסע לעבר המופלא. מירב נגעת בנקודות הכואבות ובקלות הפכת אותם לנעימות .
אז אני מודה לך ממעמקי ליבי וממתינה לפגישתנו ההבאה .
אני ממליצה עליך בחום, ולדעתי כל אחד צריך את שירותייך.
תודה !
מ.ש
——————————————————————————–

כולנו צוברים בחיים כל מיני חוויות, כל החויות האלה משפיעות עלינו ומעצבות את האופי שלנו, חלק מהחויות האלה עשויות לעכב אותנו ואת ההתפתחות שלנו בחיים.
מפגש עם מירב הוא מפגש עוצמתי ומטלטל, המפגש עם חויות הילדות שלנו הוא מיוחד ושונה כאשר הוא מלווה בתהליך עם מירב,
אני ממליץ לכל אדם להפגש עם מירב על מנת להכיר את עצמו ולתת לעצמו את האפשרות להשתחרר מכבלים שמעכבים אותו.
מומלץ!!!
אוהד
——————————————————————————–

מי שאמר עליך שאת סוג של כוח חילוץ… צדק!
מי שאמר עליך שאת עוזרת לאנשים להשתחרר מכל מיני תקיעויות בחיים… צדק!
מי שאמר שצריך אותך לצידו להכוונה וכוח עזר… צדק!
מירב יקרה… באתי אליך עם סוגיה לא פשוטה, עם רצון להרגיש אחרת ולצא מהנקודה בה אני תקועה… הפגישה איתך הייתה קסומה ובקלות רבה הצלחת לגעת בנקודות הכואבות ולהפוך אותם למקום לצמיחה!! אני ממליצה עליך בפה מלא!!!
את עושה את מה שאת עושה ורק את יודעת איך את עושה את זה בצורה מדויקת, נעימה והכי חשוב… בצורה שעובדת!!
תודה, תודה, תודה!
אילנה מלכין קפואנו
——————————————————————————–

שלחתי אל מירב אדם קרוב אליי שנמצא כבר זמן מה בצומת דרכים סביב עניין הקריירה שלו. בתהליך ממוקד, מהיר ועמוק עזרה לו מירב לשנות את חשיבתו סביב דפוסים שתקעו אותו ורעיונות שלא משרתים אותו.
השילוב שמירב מציעה בין אימון ותטא הילינג, הוא ייחודי, אפקטיבי ומאפשר למתאמנים לחוות שינוי אמיתי בפרק זמן קצר. או פשוט במילותיו של המתאמן: "הפגישות עם מירב הן הדבר הכי טוב שעשיתי עבור עצמי בזמן האחרון!"
תודה מירב 🙂
רוני בבצ'יק
——————————————————————————–

מירב היקרה פעם ראשונה לי שחוויתי תטא הילינג- ולא האחרונה. את רגישה ובעיקר מאוד מדוייקת- נגעת בנקודות הנכונות, וכל זאת בצורה נעימה ועדינה.
תודה רבה על הטיפול המופלא.
מומלץ בחום!! 🙂
נעמה בן עברי
——————————————————————————–

מירב יקירתי הגעתי אלייך למפגש ראשון כשבראשי אין שמץ של מושג על מה אנחנו הולכות לדבר. ותוך מספר דקות הצלחת לעורר בי זיכרונות ילדות שישבו כנראה שנים רבות אצלי בתוך התודעה והשפיעו על מהלכים בחיי מגיל צעיר ועד הלום.
יש בך המון חכמה, אינטואיציה טובה מאוד, רגישות ורוך, סימפטיה לאדם שיושב מולך והמון המון הכלה. את יודעת לשאול את השאלה הנכונה בזמן הנכון ולייעץ בהתאם לתשובות שעולות.
את מראה שמשקפת את התת מודע ומציגה אותה באור אחר לחלוטין במציאות הקיימת.
אני אוהבת את הדרך בה את מנחה ומובילה את המפגשים ובכל מפגש האסימונים מצלצלים מטה והתובנות עמוקות ומניעות לפעולה.
ממליצה בחום רב לעבור תהליך עם מירב, שווה כל פגישה וכל מאמץ.
המון תודה לך יקירתי
חיה משעני
——————————————————————————–

מירבי, כמה דיוק, רגישות ותבונה במהלך של שעה. תודה על שאפשרת לי להגיע לשם, 40 שנה לאחור זה ממש לא דבר של מה בכך… עדין לא מובן לי מה קורה בתהליך, עם זאת, התוצאות ניכרות.
ממליצה באהבה ובמלוא האחריות.
רויטל
——————————————————————————–

אני שמחה להמליץ על מירב- המפגש עימה היה הפתעה טובה וחוויה מאד חיובית… שמחתי לפגוש מטפלת איכותית שמשרה אווירה של ביטחון ואמון, וקל להיפתח לידה. קיבלתי הקשבה, תמיכה, והבנה… מחכה בכיף למפגש הבא!
לילך ל.
——————————————————————————–

מירב היא בעצם קוסמת !! בכל מפגש קורה קסם!
הגעתי למירב לתהליך של אימון לקריירה, ומשם זה עבר לעוד תחומים בחיי, שדורשים התייחסות ועבודה פנימית. כבר בדלת קורה לי משהו, משהו נרגע והתדר משתנה.
אני אומרת כמה משפטים, ותוך דקות מירב לוקחת אותי למסע מדוייק, מעצים ומחבק, ושאני יוצאת אני כבר אדם אחר, עם נקודת מבט אחרת, מאפשרת לחיים לזרום למקום חדש.
בכל מפגש מירב "פורמת לי פלונטרים", שאני לא רואה את קצה החוט שלהם, בקלות ונעימות.
יקרה שלי, את תענוג לעולמי הפנימי,
תודה תודה תודה.
ר.ח
——————————————————————————–

מירב, את מדהימה! את עובדת ברגישות, בחיוך, בצורה מדויקת ועדינה, וישירה כשאני זקוקה לכך.
אני ממליצה עלייך בחום ובשמחה. היכולת שלך לשלב את האימון והתטא הילינג מופלאה.
תודה לך!
ס.ב

——————————————————————————–

מירב יקרה,
רציתי להודות לך על כל התמיכה, ההקשבה וההכלה.
ההתגייסות שלך לעזור יחד עם היכולת הנדירה לכוון את הזרקור בדיוק על הנקודות החשוכות אינם מובנים כלל מאליהם.
הגעתי אליך בתקופה של שינויים ובלבול גדול, והפגישות שלנו היו כאי של יציבות בתוך ים סוער של חוסר וודאות. אני שמחה לעדכן אותך שהיום אני הרבה יותר ממוקדת, יודעת לאן אני רוצה לכוון ורואה גם איך התוצאות לא מאחרות להגיע 🙂
תודה על הכל,
נינה

——————————————————————————–

אני רוצה לשתף אתכם בקסם שקרה לי… פגשתי את הפיה הטובה שלי. קוראים לה מירב. מירב מלווה אנשים בתהליכי שינוי בחיים בכלל ובקריירה בפרט. זה לרקע כללי, חוץ מכל אלה היא אנושית ונעימה עם חיוך גדול ולב מתוק.
היא קיבלה אותי כואבת ושבורה אחרי גירושין לא פשוטים, תאונת דרכים מטלטלת ובלי עבודה.
היום אחרי הפגישה השניה מצאתי עבודה בדיוק מה שרציתי עם השכר שרציתי ובמקום שרציתי.
יום אחרי הפגישה השלישית פגשתי בחור כמו שתיארתי בהיר עם מגע עדין ורך:)
אני מחכה להפתעה הבא… זו המלצתי למי שבאמת רוצה שינוי מהותי ועם אומץ לראות עולמות חדשים אני ממליצה בלב שלם על מירב 🙂
י.כ
——————————————————————————–

לרוב אנשים אשר כותבים על מה שעבר עליהם נוטים להישאר בעילום שם אבל החלטתי שאני לא יכול להכלל ביניהם מאחר ואני לא מתבייש או מפחד מהנושא הנ"ל. אז כמו שאפשר להבין, אני אחד מהרבים אשר מודים למירב על כל אשר עשתה למעני, מהמענה והתמיכה התמידיים והיכולת הלא רגילה לעזור ולפקס את המחשבה והרצון לכלי יעיל ושמיש.
הסיפור שלי יכול להיות ארוך (אני אוהב לכתוב קירות שלמים של טקסט) אבל הפעם אני אציין רק את מה שחשוב:
אחרי שהות לא קצרה בבית ללא עבודה קבועה (רצופה עבודות זמניות) נקלעתי להלך רוח שמנע ממני להתקדם הלאה לכיוונים שרציתי מבחינה מקצועית. נהייתי "רובוט" אשר חוזר על דבריו בכל ראיון, ניגש לכל פגישה בהרגשה שאני לא בטוח בצעדים שאני עושה ובמונוטוניות שלא הייתה מעולם אופיינית לי.
נקלעתי למעגל לא נעים ואפילו מייאש.
כמו רבים אחרים לא רציתי בהתחלה את העזרה (מי באמת מאמין שקוצ'רים האלה עושים משהו אמיתי) אבל אז אח יחיד במינו אמר לי לך, אני משלם רק לך למירב ותדבר איתה.
את מירב הכרתי ממקום עבודה קודם של שנינו אז הסכמתי וקבעתי פגישה שהתבטלה, ולאחריה שוב פגישה שהתבטלה ולאחריה שוב נוספת שהתבטלה (כולן בגללי כמובן) עד שלבסוף אמרתי דיי והגעתי. הפגישה עם כל אחד/ת היא אישית לכן לא אפרט את פרטי הפגישה אך ביציאה ממנה הבנתי שיש תועלת בדברים וקבעתי פגישה נוספת.
מהפגישה השניה כבר יצאתי בן אדם אחר, חזרה לי הפתיחות של המחשבה, היכולת לחשוב בצורה חיובית ולדמות את עצמי כבר נמצא במקום שבו אני רוצה להיות.
שבועיים לאחר מכן חתמתי חוזה במקום עבודה לתפקיד שאני רציתי ומאז הדרך קדימה תמיד למולי, לכל מכשול אני מוצא את הדרך החיובית ביותר להתמודדות ויחד עם זאת אני לא מוותר וממשיך לשאוף למעלה בדרכי המקצועית.
(מאז כבר החלפתי מקום עבודה והתקדמתי לתפקיד הבא במסלול שטוויתי לעצמי).
אז כשמגיע הזמן לומר תודה אני מאמין שזה הדבר הנכון ביותר לעשות,
אז… מירב טבקמן (אני יודע שאת מחייכת כרגע)
תודה לך על הכל.
שגיא. (וכן זה נחשב טקסט קצר בשבילי)

——————————————————————————–

מירב היקרה, כאשר הגעתי אלייך בעקבות המלצה של חבר, שיערתי לעצמי שתעזרי לי לכוון את עצמי לדרך המקצועית ותעזרי לי לעשות סדר מבחינת העדיפויות שלי בכל הקשור לעבודה. מיותר לציין שאכן עזרת לי בנושאים הללו ואין ספק שהיום אני רואה בצורה הרבה יותר ברורה את מה שחשוב לי באמת בכל הקשור לעבודתי ואיך אני רואה את עצמי מתפתח במהלך השנים הקרובות.
מירב, הייחודיות שלך- הוא הערך המוסף שאת מביאה ותורמת לכל התהליך.
את נותנת מעצמך הרבה מעבר ל"פגישות", ואין ספק שהתהליך שעברתי בשנה האחרונה גם מבחינה אישית הוא בזכותך.
נתת לי להבין שהדרך לא פחות חשובה מהמטרה וההישגים שעליהם אנו מגיעים ושואפים.
אני רוצה לומר לך תודה ענקית על הכל- אני בטוח שהקשר ביננו יימשך ואמשיך להתייעץ איתך בצמתים שבהם אצטרך הכוונה ובכלל.
אשמח להמליץ עלייך ומאחל לך המשך הצלחה.
בהערכה ענקית,
קווין
——————————————————————————–

הגעתי למירב לאחר מספר ראיונות בהם הרגשתי שאינני ממוקדת וכן חסרת בטחון.
מן הסתם, הראיונות לא צלחו והייתי מיואשת למדי. מירב הצליחה, תוך שתי פגישות, באמצעות סימולציות לראיונות ועריכת קורות החיים שלי מחדש, להעלות לי את הבטחון, למקד אותי ובעיקר להרגיע אותי.
מאז עריכת קורות החיים שלי מחדש, אני מקבלת יותר זימונים לראיונות עבודה וכן אני מרגישה שאני נינוחה בהם יותר ועונה בבטחון מלא לשאלות ששואלים אותי.
מירב משרה נועם ונינוחות בפגישות עמה ובחוויה האישית שלי, מאוד נהניתי במחיצתה.
היא מסורה ואכפתית,סופר מקצועית ויסודית ולאחר פגישה אחת איתה הרגשתי מיד מהפך הן בכמות הזימונים לראיונות והן בדרך בה אני ניגשת לראיונות.
ממליצה בחום לכל מי שמרגיש תקוע בחיפוש עבודה.
ענת ר.
——————————————————————————–

לא קלה היא לא קלה דרכנו…" כמילות השיר אכן הדרך הייתה ממש לא קלה. המון תלאות ומכשולים עברתי עד היום בו אוכל להגיד ש"אני נהנית ללכת לעבודה בבוקר". כבר ויתרתי וחשבתי שזה לא מציאותי ושזה לא יכול לקרות, וכל מי שמספר שזה קרה לו בטח סתם ממציא….

המסע הזה התחיל לפני כשנתיים כשהתפטרתי מעוד עבודה חסרת משמעות עבורי (בטוח שעבור אחרים היא מלאת משמעות, לי היא פשוט מאוד לא התאימה!) התפטרתי מבלי שתהיה לי חלופה אחרת, מבלי שמצאתי עבודה, כי פשוט הרגשתי ש"די"! "מספיק"! אני חייבת למצוא משהו שיגרום לי להרגיש אחרת. שיעניק לי אתגר, סיפוק ותחושת משמעות.

ואז הכרתי את מירב והתחלתי להיפגש איתה בשביל להבין מה זה בדיוק הדבר הזה שאני מחפשת. נפגשתי איתה מספר פעמים ואכן הגעתי לתובנות, אך בינן לבין יישומן המרחק היה עוד גדול.

אז המשכתי במסע החיפושים לעוד עבודה באותה המתכונת, ללא סיפוק וללא אתגר. הייתי רשומה לכל האתרים, הלכתי למלא ראיונות עבודה (שאם הייתי מקבלת שכר עבורם הייתי כבר עשירה) ועל אף שכבר סיימתי בדרך את הפגישות עימה, מירב דאגה להמשיך ולהתעניין בשלומי ובהתפתחויות עימי ותמיד ניסתה לעודד, לגרום לי להחזיק מעמד ולהמשיך בחיפוש, לנסות גם דרכים נוספות…

ובסופו של דבר … הגיע סוף החיפוש! החודש – לראשונה מזה 4 שנים לערך ביטלתי את המנויים לכל אתרי חיפוש העבודה למיניהן. והנה גם אני היום אומרת את אותם המשפטים שייחסתי לכל "החרטטנים האלו"… פשוט כיף לי… ואני כל כך שמחה שלא התייאשתי, שהמשכתי… ובעיקר שהייתה לי כזאת תמיכה מצד מירב שנתנה לי את הכוח להמשיך.

אני זכיתי. ולכן רציתי לשתף ולומר לכל אלו שמרגישים דומה – שיש אור בקצה המנהרה. ולמירב המקסימה – המון תודה על כל הסבלנות, על אינספור עצות ושיחות. כמו שאמרתי לך – אני עוד סיפור הצלחה שלך אורלי

——————————————————————————–

מירב יקרה הגעתי אלייך לפני ראיון לתפקיד שמאוד רציתי, עם נסיון שלא היה רלוונטי לתפקיד המבוקש ועם מסמך קורות חיים שלא נראה בעיני מרשים או מוצלח.
ערכת איתי ראיון ושאלת אותי שאלות מקצועיות תוך כדי שאת מבררת מה בדיוק עשיתי בכל תפקיד בעבר והתמקדת בנקודות החוזק שלי ובעשיה הרלוונטית.
עזרת לי לנסח את הדברים בצורה נכונה ולהבין מה נכון להדגיש לגבי הנסיון והעשיה שלי, ואיך להבין שאלות מסויימות ולענות בצורה טובה ונכונה יותר.
לאחר הראיון איתך ניסחת מחדש את קורות החיים שלי, שהיו מאוד שונים מאיך שהיו לפני הפגישה.
הם היו מדוייקים אך ייצגו אותי בצורה הרבה יותר מרשימה, תוך שימוש בשפה מקצועית.
לראיון הממשי הגעתי כשאני מרגישה בטוחה יותר בתשובותי ובמה שיש לי להציע לתפקיד.
נתתי את קורות החיים שרשמת בגאווה, בידיעה שהם מייצגים אותי מצויין.
שמחה מאוד לספר לך שהתקבלתי לתפקיד!!
תודה רבה לך!
צ.

——————————————————————————–

ידעתי שאין איש מקצוע מדויק כל כך. הרי שלחתי אליך את כל מי שאני מעריכה ואוהבת. שהם יתנסו….התגובות היו מדהימות – טוב הרי כבר אמרתי שאין פלא. הרי אבחנתי שאת כזו…. אבל היום, וואו, היום איזו חוויה עברתי. מתוך השקט המחויך שלך נשאלו השאלות הכי מושלמות בשבילי. ומתןך הדמע/צחוק כבמעטה קסם השתנו לי האמונות…??? ההיה זה חלום? ממש לא! זו המציאות! טתא הילינג=מירב טבקמן! אני ממליצה לכל אחד לתת לעצמו מתנה ולפגוש את מירב! מירב-תודה על אישיותך, מקצועיותך, דיוקך

עטליה

——————————————————————————–

שאלתי שאלה והתשובה התגלתה במחוזות-ילדות מפתיעים. קיבלתי ממירב טיפול תטא-הילינג עמוק ומרגש, עם הרבה כבוד למרחב האישי והרבה אפשור. מירב הנחתה את התהליך בבטחון שנסך בי בטחון, ואיפשרה לי לגלות כוחות ויכולות במקומות שהפתיעו אותי מאוד. ממליצה בחום!

אפרת ב.

——————————————————————————–

היי מירבי, מצטערת שלא כתבתי לך קודם, אבל אני מקווה שעדיף מאוחר מאף פעם 🙂

הייתי היום בראיון משאבי אנוש וכשסיימתי לספר על הסיבה שנאלצתי בגללה לעזוב את החברה הקודמת, הבחורה מולי אמרה לי שהיא מעריכה מאוד את הכנות שלי ושלא כל אחד היה מספר ככה את האמת. אני חייבת לך תודה על כך. לא היה ראיון אחד של משאבי אנוש שלא הותרתי בו רושם חיובי, ברוב הראיונות שלא התקדמתי זה היה או בשל רקע טכני חסר או כי היה מועמד חזק ממני, אבל כולם אמרו לי שהשארתי רושם טוב,  ועל כך אני חייבת לך המון תודה.

אני כרגע בשלושה תהליכים מתקדמים, מקווה שאחד מהם ייסגר. אעדכן כשיהיה חדש,

תודה על הכל, ע.

——————————————————————————–

הייתי אצל מירב בכמה מפגשים ובתקופה לא ארוכה היא עזרה לי לצבור המון פריצות דרך אישיות, איפשרה לי להבין לאן אני רוצה להגיע והכי חשוב גרמה לי להבין (ואני עדיין מפנימה :-))
שהדרך חשובה לא פחות מהמטרה או מהתוצאות.
מירב נעימה ומקצועית ויוצרת סביבה בטוחה בה נוח יותר להתמודד עם דברים שהשתדלנו להתחמק מהם. אני ממליצה בחום לכל מי שיש לו תהיות, שאלות וספקות בתחום הקריירה לפנות למירב.
מירב – לא נותר לי אלא לומר המון תודה. אין לי ספק שאמשיך את הקשר שנוצר ועוד אחזור לפגישות בנקודות מכריעות במהלך הדרך.
בהערכה ענקית
אורלי צ.

——————————————————————————–

מירב, צמתים בחיים לא חסרות , וככל שהזמן מתקדם, החוויות הנצברות מפתחות את המס שלהן.
מס על חוסר בטחון, הליכת שווא בתלם, הליכה בטל ובעיקר מס על ספקות.
מצאתי אותך באחת מהצמתים האלה ואני חייבת לציין שהיא היתה הראשונה מני רבות שבאו בעקבותיה, ולראשונה בחיי הרגשתי שזה באמת בסדר להתלבט.
עזרת לי לשים את הדברים החשובים בפוקוס, לתת קול ואור לרעיונות, לסנן את הקולות החשוכים ובמקום המס לפרגן מאמץ.
אין ספק שהליווי שלך הוא שעשה את ההבדל. ולסכם במילים שאינן שלי אבל מתאימות כאן לחלוטין: i would thank you from the bottom of my heart but for you my heart has no bottom
הילה

——————————————————————————–

מירב יקרה, הגעתי אליך מבולבלת ומיואשת (וגם מובטלת). קיבלתי המלצה חמה להיעזר בך, ומכיוון שהרגשתי ש"אין לי מה להפסיד", פניתי אליך.
בתהליך של מספר פגישות אימון ביררנו יחד מה הכיוון  התעסוקתי בו אני מעוניינת וכיצד אוכל להשתלב בו. גישתך היתה מאוד אישית ומקצועית.
הפגישות היו בעלות תוכן המשלב מודעות עמוקה ותרגומה לרמה הפרקטית עבורי (העשרת אותי בהמון ידע, כלים ומיומנויות). כיום אני חשה שחל בי שינוי באופן החשיבה ובגישה.
עברתי איתך תהליך מרתק ומפרה!
אשמח להמליץ עליך בחום למכריי ובכלל תודות רבות, עזרת לי מאוד!
לימור
——————————————————————————–

מירב היקרה בעקבות פגישת ייעוץ איתך החלטתי לעזוב מקום עבודה "מסודר" וללכת עם הלב ולהקים את "ג'ונגל חברתי". כיוונת אותי ותמכת בי באחת מההחלטות המשמעותיות ביותר בחיי. אני שמחה לספר לך שכיום אני נמצאת במקום של סיפוק אישי אדיר- גם מההצלחה המסחררת של העסק וגם מתחושת ההגשמה העצמית.
תודה רבה על המיקוד, הביטחון והאמונה,
מיכל

——————————————————————————–

בחמש השנים האחרונות עסקתי בגיוס כ"א. לאחרונה עלה בי הרצון לעשות הסבה מקצועית לתחום המיחשוב. למרות נסיוני הרב בתחום הגיוס, עברתי תקופה לא פשוטה של שליחת קורות חיים למעסיקים פוטנציאליים אך ללא מענה.
אז פגשתי את מירב ותוך שתי פגישות של מיקוד והכוונה, הכל השתנה !
היום אני נמצאת בשלב חתימת חוזה לתפקיד שחלמתי עליו,והכל הודות לעזרתך המקצועית ועל כך – רב תודות!
טל שלם

——————————————————————————–

מירב היקרה, לא האמנתי שבמספר מפגשים קצר אעשה שינוי כל כך גדול. רציתי להודות לך על התובנות שנתת לי שכל כך עזרו לי בראיונות עבודה. מהרגע שנפגשנו פשוט עברתי בהצלחה כל ראיון עבודה, ולמעשה,
נשאר לי רק לבחור במקום שנראה נכון בשבילי.
תודה שוב,
אייל.

——————————————————————————–

מירב היקרה, חשבתי עליך כשעשיתי לי חשבון נפש בתחילת השנה ורציתי לשלוח לך מייל אישי ולכתוב לך שבמבט על השנה החולפת אני רואה את הפגישות שלנו כאחת מנקודות החוזק של השנה.ראיתי כמה זה היה מעשיר ומניף אז רציתי לשלוח לך מייל ולהגיד תודה רבה מכל הלב
אפרת

——————————————————————————–

הי מירב תודה על שעה וחצי של הקשבה ולמידה. בשעה וחצי הבנתי את הפער בין הרצוי למצוי ושיש לי עבודה רבה עוד לעשות. המשכתי לעבוד על השאלות ובראיון עצמו הצגתי ליאת אחרת מבעבר. התוצאות לא אחרו להגיע: היום התבשרתי שהם מעוניינים שאמשיך בתהליך. כמובן שאמליץ עלייך למעוניינים תודה על העזרה
ליאת

——————————————————————————–

למירב,
קורות החיים שלי נראו מבטיחים, אולם בעולם התחרותי של היום הרגשתי שאני צריך את היתרון על המתחרים שלי בחיפוש העבודה. נפגשנו לשתי פגישות, בהם הכרת אותי. שאלת את השאלות שאני אוהב לענות, על היתרונות שלי, ולא ויתרת גם על הקשות (מה, לי יש חסרונות? לא….).
למדתי להכיר את החסרונות ולהבין לנצל את כל היתרונות שלי כך שיבלטו לעומתם. כל זה נעשה בתהליך מאוד קצר של שבוע שבו הפנמתי איך אני צריך "למכור" את עצמי יותר טוב.
הכנת לי קורות חיים מ-ע-ו-ל-ים, וללא ספק מספר שיחות הטלפון שקיבלתי עלו מאז שהפצתי אותם.
יותר מזה, הם היו יותר ממוקדים לדרישות שלי כך שקיבלתי יותר שיחות רלוונטיות.
תוך 3 שבועות מתהליך החיפוש מצאתי עבודה שתואמת את ציפיותי, כאשר לשמחתי הייתי צריך לבחור בין 5 משרות פתוחות שהוצעו לי.
אז שוב, תודה, ישר כח, ולכל חברי אני ממליץ על מירב.
יעקב דביר

——————————————————————————–

הגעתי למירב באמצעות מכרה, על מנת לקבל הכוונה לגבי שינוי מקצועי. הייתי בצומת סואן של קבלת החלטות לגבי שינוי קריירה ויציאה לעצמאות אחרי 15 שנות עבודה במקום ציבורי במשרה בכירה.
מירב קיבלה אותי בבטחון ובחיוך. היא נראתה לי צעירה ונעימה וחשבתי לעצמי "מה היא, הצעירה הזו, יכולה לתרום לי, עם כל הנסיון המקצועי שלי ונסיון החיים שלי?".
ובכן, קיבלתי ממנה עולם ומלואו. מירב המקסימה השקיעה ועברה איתי יחד תהליך חשיבה יסודי, הסרת חסמים, בחינת אופציות עם הרבה פתיחות, קבלה ומתן ביטחון.
בסופו של פרק הפגישות הצלחתי להקיף את כל הלבטים ביחס להחלטה ולקפוץ למים. קיבלתי אומץ להחליט וגם לבצע.
מבחינתי, מירב חיזקה בי את האמונה ביכולות שלי, ועזרה לי לקבל את ההחלטה ממקום נכון ובטוח. היא ניחנה בתכליתיות ומקצועיות יחד עם רגישות ואמפטיה.
אשמח להיעזר בה בכל עת. ממליצה בחום אין קץ.
לימור פ.
——————————————————————————–

הגעתי למירב לתהליך אימון ממוקד. מירב יודעת לשים את האצבע, ולפי הצורך גם להאיר בזרקור, על מה שחשוב בכל שלב בתהליך ולהזיז הצידה את מה שפחות.
היא עושה זאת בחכמה, ברגישות ודרך הפעלת המחשבה של מי שמתאמנ/ת איתה.
העבודה איתה היא חווייה מעשירה ומעצימה. יש לה מתת שאותו היא מעבירה וחולקת בנדיבות ובנעימות. ממליצה בחום לכל מי שמתלבט/ת או זקוק/ה לעזרה בענייני קריירה.
עדי

* שם
* טלפון
* דוא"ל
טקסט חופשי
  * - שדה חובה